1.jpg

אני שנים רבות חוקר את שוק ההון על כל רבדיו.

יש כסף והרבה בשוק ההון ואין ספק שמי שהצליח לפתח מערכת מסחר אלגוריתמית "שתנצח" את השוק הבטיח את עתידו ועדית משפחתו.

דוגמה טובה ניתן לראות בחברת פיינל הישראלית.

לפני מספר שנים ניהלתי מספר תיקים באמצעות מערכת אוטומטית שנבדקה היטב. התוצאות היו מרשימות והלקוחות היו ללא ספק מרוצים. בוקר אחד הייתה החלטה חריגה מאוד של ממשלת שוויץ להתערב במטבע המקומי, דבר שהוליד אירועים  קשים וחריגים בשווקים על כדי פגיעה בנקים.

הלקוחות שנוהלו  נפגעו קשה מהאירוע שהיה גלובאלי. שם נזרע הזרע הראשון למה שאני מציע באתר זה.

במהלך השנים שלאחר מכן ראיתי , פיתחתי  ובחנתי מערכות אוטומטיות רבות. למרות שחלקן היו מרשימות ביותר, מניתוח אופן העבודה שלהם והאסטרטגיה ידעתי שאירוע חריג מאוד בשווקים( מה שמכונה  ברבור שחור" ) יפגע שוב בכספי ההשקעה.

יש מערכות אוטומטיות טובות בעולם אין ספק. מערכות אלו יודעות לייצר תשואות חודשיות שרק אפשר לחלום עליהן. אך שוב, "ברבורים שחורים" הם לא צפויים והצלחות של חודשים או שנים יכולים להימחק ברגעים או בימים.

אז החלטתי לצאת למסע. לנסות לפתח מערכת שתבוסס על מתמטיקה טהורה ולא תהיה תלויה באירועים כאלו או בכל תיאוריות ניתוח שווקים כאלו ואחרות. מערכת שלא משנה מה תדע קודם כל להגן על כספי ההשקעה. ההגנה הייתה היעד הראשון והרווח למעשה היה היעד השני.

ידעתי שאם אצליח לפתח מערכת שלא משנה מה תדע לא להרוויח אך גם לא להפסיד- אני למעשה ישיג מטרה שלא בטוח שרבים הגיעו אליה או חשבו להגיע אליה. מנקודה זו להמשיך את הפיתוח ולהגיע למערכת שגם תדע לייצר רווח עקבי, הדרך כבר לא תהיה ארוכה.

אז לאחר כמה שנים, השקעה מטורפת של זמן וכסף,,הגעתי לנקודה שאני מגדיר כשלב הסופי.

בדרך כלל בעלי מערכות מוצלחות לא מפרסמים ולא משתפים אחרים במערכות אלו כפי שסיפקתי כדוגמה את חברת פיינל הישראלית (ובוודאי יש עוד בישראל ובעולם.

על מנת להגיע לקו הסיום ולשחק במשחק של הגדולים אצטרך השקעה נוספת וזמן. כאמור , אני ממש לא רחוק.

גיבשתי הצעה על בסיס גיוסים חברתיים אך עם הצעה שדורשת ממש סכום מזערי להשקעה( פחות מ-200 דולר) לטובת האפשרות לביטחון כלכלי ארוך טווח.

חשוב להבהיר  שלא מדובר במשחק או הימור אלה בדבר האמיתי. מערכת שתעבוד עבורכם 24 שעות ביממה.

אם היה מדובר שמערכת שמייצרת תשואה של אחוזים חד ספרתיים בחודש (כפי שקורה לדוגמה בשוק הנדל"ן) לא הייתי בכלל טורח להציע. אני מדבר על מערכת שיכולה לייצר – תהיה  מסוגלת לייצר עשרות אחוזים בחודש!!! ריאלי לחלוטין.

אני בטוח שלאלו שלא מכירים את שוק ההון יש לא מעט שאלות. אך העניין לא כזה מסובך ברגע שיש מערכת עובדת.

 

חשוב – שמה שלא נעשה, נעשה בצורה חוקית ובהמלצתי גם לשלם מיסים כנדרש על הרווחים. יש מספיק כסף בשווקים אלו והנכון הוא לעבוד בצורה ישרה.

רוב המסחר בעולם עובד דרך מי שמכונים ברוקרים(מתווכים) ויש אלפים כאלו בעולם. יש גדולים יותר וגדולים פחות אך יש פרמטר נוסף שמגדיר אותם: רגולטיביים (מפוקחים) או לא ?

חשוב לעבוד עם ברוקרים רגולטיביים אמיתיים ולא כאלו שמציינים שהם  מפוקחים על ידי איזה מגינה באי כזה או אחר או באיזה רפובליקת בננות.

ישראל לדוגמה היה מהמדינות שבהן הפיקוח הוא מהחמורים בעולם (לטעמי בהגזמה יתרה).

אני אישית אוהב לעבוד על חברות באוסטרליה ששם הפיקוח הוא ברמה הגבוהה ביותר אך מאפשרים גמישות כספית ללקוחות – הפקדות ומשיכות רווחים מהירות. מגוון דרכים להפקיד ולמשוך רווחים ועוד.

הכנתי לכם מספק לינקים אשר יסייעו לאלו שלא מכירים כלל את עולם המסחר האוטומטי  ועולם שוק ההון.

אני מסכם רק לפני כן שמדובר בהצעה רצינית ביותר ל 200 שותפים שיצטרפו אלי.

להלן לינקים למידע רלוונטי שיעזור לכם לבצע החלטה כזו או אחרת

בברכה והצלחה