מסחר מקצועני בשוק המט"ח

שאלות ותשובות

האם אתה מספק המלצות מסחר ?


אני לא מספק המלצות מסחר ולא איתותי מסחר. ללא קשר לרגולציה שלא מאפשרת זאת כיום, אני פשוט לא מעוניין לעשות זאת. מה גם שזו טעות. מי שבאמת רוצה להצליח בשוק ההון ובשוק המט"ח צריך ללמוד לסמוך על עצמו- ורק על עצמו ולא להקשיב לרעשי רקע. למי שמעוניין עד שבעזר השם יצליח לפעול בצורה עצמאית - ניתן להתחבר למערכת ה - BLACKMAMBA שלנו. להלן לינק : לחצו כאן
אם אתה כזה טוב מדוע אתה לא עשיר ?


שאלה ישראלית טיפוסית ,, ואולי אחת הסיבות שבגינה הפסקתי גם ללמד למרות שהיו לי כיתות מלאות ועלות הקורסים שלי הייתה היקרה בישראל. לכל אחת נסיבות חיים משלו, לכל אחד ארועים מכוננים משלו. אני לא עשיר ובוודאי שהתפרנסתי יפה מאוד בעבר משוק מרתק זה. לקחתי הפסקה רבת שנים ורק מנסיבות אישיות. בשנה האחרונה אני מקבל יותר ויותר טלפונים על דרישה , כמיהה לידע ולחומרים. תמיד אהבתי ללמד ולהדריך. אני לא מתכוון לעשות זאת כפי שעשיתי בעבר.
האם אתה מעביר קורסים ?


ישנו קורס מוקלט אחד באתר - קורס סופר מקצועי שמלווה בלא מעט ספרות מקצועית וחומרים טכניים. זהו קורס מספק ביותר . כל כותרי הוידאו והספרות המקצועית והחומרים הנלווים בנוסף לקורס 5 המפגשים שאני מספק. למי שמוכן להשקיע בלימוד אישי ומבין שיש כאן תהליך של לימוד והתנסות,,אז אשמח לקבל אותו ללימוד אישי באחד מהקורסים שלי.
במה אתה שונה ?


אשתדל להיות צנוע - החומרים שאני מספק הם לא החומרים הטובים בארץ,,הם מהחומרים הטובים בעולם. לצערי חומרים משמעותיים ביותר בכלל לא מלומדים ולא מוזכרים בארץ- ממש אבסורד. מי שרוצה להתמקצע , צריך להשקיע בידע איכותי ולא רדוד או שטחי. לדעתי - קורסים רבים פשוט מובילים רבים כצאן המובל לטבח - וסליחה על המילים הקשות.
האם אתה מנהל תיקי מסחר לאחרים ?


לא, פשוט אסור אבל תמיד אוכל לסייע ולתמוך בלקוחות עם חשבון מסחר מבחינת ידע. כיום דרך הפעולה שלי כלפי העולם ואחרים הנה רק באמצעות מסחר אוטומטי - אלגו טריידינג,, כלי פיתוח אישי. יש את כל מידע באתר. לבדיקת ביצועים - לחצו עלי להצטרםות לברוקר שמארח את המערכת שלנו לחצו על הבאנר למטה"
יש לך המלצה על ברוקר בישראל ?


לא, לא מת עליהם בישראל - בכלל לא אבל מה לעשות שישראל הפכה להיות אחד המקומות הבטוחים ביותר לסוחרים אל מול הברוקרים. מבחינת תנאי מסחר, שירות וכדומה בוודאי שלא הייתי עובד בישראל. מבחינת ביטחון כספי הייתי בהחלט שוקל לעבוד עם ברוקר בישראל. המיקוד שלי כיום זה אלגו טריידינג ולכן ברוקר ישראלי לא בא בחשבון(יש לכך לא מעט סיבות). אני עובד עם חברת FXTM - ניתן להצטרף על ידי לחיצה על הבאנר
מה דעתך על אלגו טריידינג ?


דעתי חיובית ביותר. אם יש מערכת שמוכיחה את עצמה לאורך זמן,,שאפו. כאשר מציינים שיש רובוט שעובד רק על נכס ספיציפי - אני מוטרד. רובוט טוב לדעתי אמור לעבוד על על בסיס שיטה ואם השיטה טובה זה אמור להתאים לכל נכס סחיר. אני גם בעד לשלב בין מסחר ידני למסחר אוטומטי. אתם מוזמנים לבחון את המערכת שלנו - לחצו כאן ברוקר שעל הפלטפורמה שלו נבדקה המערכת : FXTM ניתן להצטרף על ידי לחיצה על התמונה
מדוע דווקא מט"ח ?


טוב , זאת שאלה,,אני את שוק המניות די לא מכיר. מבחינתי גרף זה גרף וניתחתי לא פעם ודי בהצלחה גרפים של מניות ומדדים שונים ובהצלחה. אני למעשה סוחר בכל מה שיש לברוקר להציע שזה בדרך כלל כולל גם סחורות ומדדים. יש משהו בשוק המט"ח שזה היתרון שלו וגם החיסרון הגדול שלו :התנועתיות - היכולת לפעול 24 שעות ביממה - המינוף. שוק לא פשוט - למעשה שוק שלעיתים חשים שעושה הכל על מנת להכשיל אותנו. שוק מרגש ( אולי גם שוק המניות), שוק דינאמי - ושוק בעל פוטנציאל רווח משמעותי הרבה יותר משוק המניות. כנ"ל גם לגבי פוטנציאל ההפסד.
האם החומרים מותאמים לכל סוג של ניתוח טכני כולל קריפטו?


בוודאי. ניתוח טכני זה ניתוח טכני. החומרים (רובם) ישרתו אותכם היטב בכל סוג של ניתוח טכני לכל נכס מסחר.
מה היא מערכת הבלאק ממבה שאתה מציג באתר?


מערכת זו מערכת מסחר אוטומטית פרי פיתוח של מספר שנים. להבדיל ממערכות מסחר רבות אחרות המערכת הנה מתמטית ולא מבוססת על תנאי שוק או כלים טכניים. ניתן לערוב אלר ביצועים בזמן אמת גם במערכות אמת וגם במערכות דמו באתר זה. המערכת הנה יציבה ואמינה. בסיס המערכת הנה 6 רובוטים עצמאיים בתצורה מלאה.

הסבר על מערכת – BLACK MAMBA מערכת אלגוריתמית מתמטית

מערכות מסחר אוטומטיות יש למכביר בשוק ואני מניח שיש גם טובות וחכמות.

הניסיון שלי בשווקים ובמיוחד באירועים חריגים וקיצוניים הוביל אותי לפני מספר שני לנסות ולפתח קונספט מתמטי אשר יפעל בשווקים בכל תנאי שוק.

קשה לי לאמוד את הזמן ואת הכסף שהושקע בפיתוח זה מול מפתחים ישראלים, צרפתים, פקיסטניים והודים.

מודה על האמת שבעקבות "טעות" בפיתוח עלה בידי סוף סוף להקים את המערכת שרציתי.

בחרתי נכס תנודתי למרות שהמערכת "יודעת" לעבוד על כ נכס מסחר בעולם.

הנכס הנבחר – זהב.

המערכת פועלת על חשבונות אישיים של הלקוחות. אלו ממש חשבונות בנק ואין לאף אחד כולל מפעיל המערכת כל נגיעה לחשבון מסחר זה. ניתן להפקיד ולמשוך בכל עת.

ניתן לעקוב אחר חשבון המסחר באמצעות טלפון או מחשב – 24 שעות ביממה.

ניתן לעצור א המערכת בכל עת למי שמעוניין.

לגבי משיכות כספים- כאמור ניתן למשוך רווחים ואף את הקרן אמצעות אפליקציית המסחר של הברוקר – אך כאן כדאי להפעיל שיקול דעת ולדאוג תמיד להשאיר מספיק כסף על מנת לאפשר למערכת לפעול.

כל הרווחים הם שלכם ואין חלוקת רווחים עם מפעיל המערכת.

מה כן עולה כסף? – ישנה עלות יחסית סמלית של רכישת שרתי מסחר ייחודיים אשר נועדו לאפשר פעילות רציפה ואמינה של המערכת.

כפי שאתם יכולים לעקוב בלא מעט חשבונות מסחר אמיתיים וחשבונות הדגמה אשר מחוברים למערכת- המערכת הנה יציבה ואמינה מאוד.

רבים מבולבלים מפאת חוסר היכרותם עם שוק ההון.

העניין הוא די פשוט- מסחר בשוק ההון לא נעשה בבנקים המסחריים הרגילים.

מסחר בשוק ההון נעשה באמצעות ברוקרים (מתווכים) אשר קיבלו רישיון רגולטיבי במדינה שלהם ולרוב זה רישיון רגולטיבי בין לאומי.

ברמה האישית תמיד אחבר לעבוד עם ברוקר רגולטיבי. הרגולציה מאפשר ללקוחות את השקט והביטחון לכספי ההשקעה שלהם ולהגינות הברוקר.

באתר יש לינקים לברוקרים אשר על פלטפורמת המסחר שלהם נבחנה המערכת ואנו גם ממליצים לעבוד דרכם גם בזכות התמיכה המצוינת והאפליקציה המאוד נוחה לשם ביצוע משיכות, הפקדות וניהול החשבון.

מערכת המסחר – BlackMamba מסוגלת "לייצר" תשואה חושית יציבה שנעה בין 30%-50% - מידי חודש.

ברמה האישית אני תמיד ממליץ למשוך רווחים.

נסביר :

מינימום ההשקעה הנו $5000 .

צפי רווחים כל חודש כ- $2000 -$2500 . זאת אומרת שיש סיכוי שבסוף חודש חשבון המסחר שלכם יעמוד על בערך $7500 דולר. משכו לפחות $1500 דולר. וכך כל חודש – גם תכסו את ההשקעה וגם קרן המסחר שלכם תעלה בהתאם.

קל מאוד לעקוב אחר חשבון המסחר שלכם באמצעות אפליקציה גם בטלפון הסלולארי וגם במחשב האישי.

אנו לא מתירים מסחר אישי בחשבון זה. מי שגם סוחר- שיפתח חשבון נוסף לשם מסחר אישי ושלא "יפריע" למערכת המסחר.

רבים מחפשים הכנסה פסיבית- אז מה יותר טוב מזה.

ההשקעה שלכם הראשונית – הנה בחשבון האישי שלכם. אתם לא מעבירים כסף לאף גורם אישי ואף אדם אלה הכסף מופקד בחשבון אישי שלכם ורק שלכם. הכסף מופקד אצל ברוקר מפוקח ובחלק מהמקרים(בחירה שלכם) בנק השקעות.

הרווחים הנם שלכם ורק שלכם.

והעלות שלכם על השרות סמלית לשם רכישת שרתי מסחר אמינים ויציבים.

בדף הביצועים של המערכת ניתן למצוא מידע על הדרך לפתיחת חשבון באחד הברוקרים.

כל עזרה- נשמח לעמוד לרשותכם.

זכרו שאין כל התחייבות לרווחים. אין כל התחייבות להצלחה. ושוב נזכור שמסחר בשוק ההון כרוך בסיכונים.