חיפוש
  • עודד

הכנסה פסיבית אמיתית באמצעות מערכת - BlackMamba

עודכן ב: לפני 16 דקות

תודה שבחרתם לקרוא את המאמר.הסבר על מערכת – BLACK MAMBA מערכת אלגוריתמית מתמטית


אין כל צורך בידע קודם או ניסיון.

הזדמנות להכנסה פסיבית חודשית - ללא כל ידע או ניסיון קודם.

כל המידע הנדרש נמצא במאמר זה ובצורה המפורטת ביותר - סבלנות

מסחר אוטומטי BLACKMAMBA
לא להתעצל- לגלול ולקרוא

אני רוצה דווקא להתחיל בהערה אישית אשר נובעת משאלות אשר הופנו על ידי מתעניינים.


א. מדובר בהשקעה- סטטיסטית אפילו השקעה מצוינת. מי שלא מבין בהשקעות כלל- מכל סוג, מי שלא מכיר מושגים כמו יחס סיכון לרווח וכדומה, עדיף שימנע מלהצטרף. המערכת עובדת ומרוויחה יפה ללקוחות, אך אין כל התחייבות על כך!!!


ב. לגבי השאלות הקשורות לאינטרסים האישיים\כלכליים שלי. בוודאי שיש- אך גם יש סבלנות. כרגע השרות ניתן ללא חלוקת רווחים. זה לא אומר שזה יישאר ככה בעתיד. אני בטוח שככל שמי שיתחבר למערכת ויהנה מהפירות שלה ישמח להישאר גם בעמלת חלוקת רווחים עתידית כלשהי- כרגע אנו לא שם.


ג. המידע מטה הוא מפורט ביותר גם לאלו אשר אין להם כל ידע, רקע או ניסיון. אז אנא כפי שאני מדגיש מספר פעמים. לקרוא היטב.


אז אתחיל בהסבר ושוב, אנא- כל שאלה ניתן לשאול באתר או בחיבור לצאט קבוצתי או אישי.


ראשית אסביר שהזדמנות זו קשורה לפעילות בשוק ההון - אך אין צורך בכל ידע קודם או ניסיון ותכף תבינו מדוע. ככל שתתקדמו בקריאת המאמר הדברים יתבהרו.


כל מה שאני מבטיח שאני לא מבזבז לכם את הזמן וששווה לקרוא את המאמר לטובת פוטנציאל ההכנסות שלכם ושל קרוביכם.


אוסיף ואומר ואדגיש - שמדובר כאן (עבורכם) בהזדמנות אמיתית להכנסה חודשית פאסיבית ומאוד משמעותית בצורה האידיאלית ביותר. כן, האידיאלית ביותר (לצניעות דעתי) מכל מה שמוצע היום(ושוב לצניעות דעתי) ברשתות החברתיות השונות.


אני בוודאי אחזור על עצמי מספר פעמים במאמר זה (סבלנות- זה שווה ביותר) - וזאת על מנת לשים דגש לאלו שלא מכירים את העולם המדהים של שוק ההון. ( וכן, שוב-אין צורך בכל ידע קודם ולא תצטרכו לרכוש ידע עתידי).

מראש אני אומר, זה לא שיווק רישתי ולא פרמידה ולא כל השטויות האלו (רק לדעתי האישית) ובכלל לא שיווק בכל דרך שהיא,, וגם לא נדרשת כל השקעה!!!


מי מכם אולי כבר קרא מאמרים עולמיים שמתארים את העובדה (כנראה שזה נכון) שמירב הפעילות בשווקים הפיננסיים נעשית על ידי מערכות מחשב - אלגוריתמים מיוחדים (אלגוטריידינג) שפותחו על ידי חברות ענק ופועלים ללא לאות - קונות ומוכרות.


אז תתארו לכם שיש לכם אחד כזה - שלכם!!!


להלן מספר דוגמאות על חברות אלגוטרייד בישראל :